CS13N50FA9H
Extended
Manufacturer
Wuxi China Resources Huajing Microelectronics
MFR.Part #
CS13N50FA9H
JLCPCB Part #
C162375
Package
TO-220F-3
Description
1 N-channel 13A 2.13nF 210pF 23pF 450mΩ@10V 45nC@10V 4V 500V 60W N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS