CS10N80FA9D
Extended
Manufacturer
Wuxi China Resources Huajing Microelectronics
MFR.Part #
CS10N80FA9D
JLCPCB Part #
C162370
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 2.9nF 200pF 25pF 4V 60W 65nC@10V 800V 900mΩ@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS