CS10N60FA9HD
Extended
Manufacturer
Wuxi China Resources Huajing Microelectronics
MFR.Part #
CS10N60FA9HD
JLCPCB Part #
C162367
Package
TO-220F-3
Description
1 N-channel 10A 4V 50W 600V 750mΩ@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS