EKMS401VSN151MP30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMS401VSN151MP30S
JLCPCB Part #
C1644434
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.287A@50kHz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS