RCEC72A155K3M1H03A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RCEC72A155K3M1H03A
JLCPCB Part #
C1643933
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5uF 100V 5mm X7S ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS