DE11XRB470KJ4BR01F
MFR.Part #
DE11XRB470KJ4BR01F
JLCPCB Part #
C1640497
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 47pF 500V、760V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS