RHS7J2D682J2K1H01B
MFR.Part #
RHS7J2D682J2K1H01B
JLCPCB Part #
C1639001
Package
Plugin,P=5mm
Description
200V 5mm 6.8nF ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS