RHS7J2D681J1A2H01B
MFR.Part #
RHS7J2D681J1A2H01B
JLCPCB Part #
C1637666
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 200V 680pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS