DE2B3KY471KN3AM02F
MFR.Part #
DE2B3KY471KN3AM02F
JLCPCB Part #
C161040
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470pF X1,Y1 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS