RCE5C2A681J0A2H03B
MFR.Part #
RCE5C2A681J0A2H03B
JLCPCB Part #
C1632953
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 680pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS