RCE5C2A3R0C0K1H03B
MFR.Part #
RCE5C2A3R0C0K1H03B
JLCPCB Part #
C1632899
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 3pF 5mm 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS