TC0510F1002T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0510F1002T5E
JLCPCB Part #
C160136
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS