RCE5C2A560J0DBH03A
MFR.Part #
RCE5C2A560J0DBH03A
JLCPCB Part #
C1623193
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 56pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS