RHS7J2D332J1M2H01A
MFR.Part #
RHS7J2D332J1M2H01A
JLCPCB Part #
C1622356
Package
Plugin,P=5mm
Description
200V 3.3nF 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS