RHS7J2D103J2M2H01A
MFR.Part #
RHS7J2D103J2M2H01A
JLCPCB Part #
C1622323
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 200V 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS