RDER72A152K0M1H03A
MFR.Part #
RDER72A152K0M1H03A
JLCPCB Part #
C1622023
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 100V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS