RCER72A103K0DBH03A
MFR.Part #
RCER72A103K0DBH03A
JLCPCB Part #
C1622012
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 10nF 2.5mm X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS