RHS7J2D682J2M2H01A
MFR.Part #
RHS7J2D682J2M2H01A
JLCPCB Part #
C1621609
Package
Plugin,P=5mm
Description
200V 5mm 6.8nF ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS