RHS7G2A272J1M2H01A
MFR.Part #
RHS7G2A272J1M2H01A
JLCPCB Part #
C1621355
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 2.7nF 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS