RDER73A104K5E1H03A
MFR.Part #
RDER73A104K5E1H03A
JLCPCB Part #
C1620052
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 1kV 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS