E92F3J1VNT182MU80U
MFR.Part #
E92F3J1VNT182MU80U
JLCPCB Part #
C3724990
Package
Plugin,D45xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1800uF 25mm 385V 45mm 5000hrs@85℃ 82.5mm 8A@120Hz ±20% Plugin,D45xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS