EKMM451VSN121MA20S
MFR.Part #
EKMM451VSN121MA20S
JLCPCB Part #
C1605586
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS