EKMQ101ELL3R3ME11D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ101ELL3R3ME11D
JLCPCB Part #
C1593858
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 11mm 2mm 3.3uF 5mm 72.5mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS