ECLF1020331M063P00
MFR.Part #
ECLF1020331M063P00
JLCPCB Part #
C156548
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 3000hrs@105℃ 330uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS