EKXJ501ELL390MK50S
MFR.Part #
EKXJ501ELL390MK50S
JLCPCB Part #
C1584448
Package
Plugin,D12.5xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 330mA@120Hz 39uF 500V 50mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS