G6C-2117P-FD-US-DC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6C-2117P-FD-US-DC24
JLCPCB Part #
C1565455
Package
Plugin,14.9x19.9mm
Description
-25℃~+70℃ 1 Form A + 1 Form B: 1A + 1B (SPST-NO + SPST-NC) 10ms 10ms 125V@DC、380V@AC 24V 8A 插件,14.9x19.9mm Power Relays ROHS