G4W-2214P-US-T130-DC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G4W-2214P-US-T130-DC24
JLCPCB Part #
C1563877
Package
Plugin
Description
-25℃~+55℃ 10A 125V@DC、250V@AC 20ms 24V 5ms AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Power Relays ROHS