G6B-1114P-1-US-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6B-1114P-1-US-DC12
JLCPCB Part #
C1562877
Package
Plugin,9.8x19.9mm
Description
-25℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 125V@DC、380V@AC 12V 5A Silver Alloy (Cd-Free) 插件,9.8x19.9mm Power Relays ROHS