G4W-1112P-US-TV8-HP-DC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G4W-1112P-US-TV8-HP-DC24
JLCPCB Part #
C1562810
Package
Plugin,18.8x29.8mm
Description
-25℃~+55℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 125V@DC、250V@AC 15A 20ms 24V 5ms AgCdO 插件,18.8x29.8mm Power Relays ROHS