PTGL9SAS1R2K2B51A0
MFR.Part #
PTGL9SAS1R2K2B51A0
JLCPCB Part #
C1562589
Description
-40℃~+125℃ 1.193A 1.2Ω 14.3mm 2W 30V 5mm 6A 704mA 9.3mm 插件 Resettable Fuses ROHS