PTGL9SAS2R2K3B51B0
MFR.Part #
PTGL9SAS2R2K3B51B0
JLCPCB Part #
C1562558
Description
-40℃~+125℃ 14.3mm 2W 4A 51V 522mA 5mm 694mA 插件 Resettable Fuses ROHS