G6EK-134PL-ST-US-DC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6EK-134PL-ST-US-DC24
JLCPCB Part #
C1560963
Package
DIP,10x16mm
Description
-40℃~+70℃ 220V@DC、250V@AC 24V 2A 5ms 5ms Dual Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver + Gold Plated DIP,10x16mm Magnetic Latching Relays ROHS