ACS770ECB-200U-PFF-T
Extended
Manufacturer
Allegro MicroSystems, LLC
MFR.Part #
ACS770ECB-200U-PFF-T
JLCPCB Part #
C1526336
Package
CB-5
Description
-40℃~+85℃ 120kHz 200A 20mV/A 4.1us 5V 700Vrms Not supported CB-5 Current Sensors ROHS