G6AK-234P-ST-US-DC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6AK-234P-ST-US-DC24
JLCPCB Part #
C1525322
Package
DIP,10.1x20.2mm
Description
-40℃~+70℃ 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 24V 5ms 5ms AgPd + Gold Plated Dual Coil DIP,10.1x20.2mm Magnetic Latching Relays ROHS