HF3FD-024-ZTF
MFR.Part #
HF3FD-024-ZTF
JLCPCB Part #
C148178
Package
插件,19x15.2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kΩ 100mΩ 10A 10ms 24V 30V@DC、277V@AC 360mW 5 5ms AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,19x15.2mm Power Relays ROHS