EKMS201VSN391MP25S
MFR.Part #
EKMS201VSN391MP25S
JLCPCB Part #
C1498565
Package
Plugin,D22xL27.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.34A@120Hz 10mm 200V 22mm 27.5mm 3000hrs@105℃ 390uF ±20% 插件,D22xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS