ELZA160ELL102MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELZA160ELL102MJ16S
JLCPCB Part #
C1599135
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 16mm 4000hrs@105℃ 49mΩ 5mm 744mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS