EKXG451ELL150MK25S
MFR.Part #
EKXG451ELL150MK25S
JLCPCB Part #
C1589595
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 15uF 25mm 450V 5mm 600mA@100kHz ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS