TC0325B7681T5E
MFR.Part #
TC0325B7681T5E
JLCPCB Part #
C146814
Description
-55℃~+155℃ 167mW 7.68kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS