0603WAF4990T5E
MFR.Part #
0603WAF4990T5E
JLCPCB Part #
C146165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS