RC-02K7502FT
MFR.Part #
RC-02K7502FT
JLCPCB Part #
C140129
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS