TC0325B1602T5E
MFR.Part #
TC0325B1602T5E
JLCPCB Part #
C139125
Description
-55℃~+155℃ 167mW 16kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS