MP2394K27C5X6LC
MFR.Part #
MP2394K27C5X6LC
JLCPCB Part #
C135668
Package
Plugin,P=10mm
Description
275V 390nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS