PIC32MM0064GPL036-E/M2
MFR.Part #
PIC32MM0064GPL036-E/M2
JLCPCB Part #
C1338178
Package
SQFN-36(6x6)
Description
-40℃~+125℃ 10bit、12bit 25MHz 29 2V~3.6V 32 Bit 5bit 64KB 8KB Built-in FLASH MIPS32 microAptiv SQFN-36(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS