TC0325F1002T5E
MFR.Part #
TC0325F1002T5E
JLCPCB Part #
C128781
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS