0603WAF8204T5E
MFR.Part #
0603WAF8204T5E
JLCPCB Part #
C13323
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS