0805W8J020LT5E
MFR.Part #
0805W8J020LT5E
JLCPCB Part #
C127693
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS