TC0325B3002T5E
MFR.Part #
TC0325B3002T5E
JLCPCB Part #
C126482
Description
-55℃~+155℃ 167mW 30kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS