4D03WGJ0393T5E
MFR.Part #
4D03WGJ0393T5E
JLCPCB Part #
C12023
Description
39kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS