BSC010N04LSATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC010N04LSATMA1
JLCPCB Part #
C122544
Package
PDFN-8(5.2x6.2)
Description
1mΩ@10V,50A 2.5W 2V@250uA 38A 40V N-Channel PDFN-8(5.2x6.2) MOSFETs ROHS